KARANTÉNA V LIPTOVSKOM MIKULÁŠI

Máte nepríjemné novinky? Ubytujte sa komfortne v apartmánoch Flexi Home

Prichádzate zo zahraničia alebo chránite blízkych zo spoločnej domácnosti?
Doba nie je jednoduchá a my chápeme špecifiká trhu. V prípade pozitívneho testu je rozumné chrániť svojich najbližších tým, že sa separujete. Pre tento účel sme vytvorili špeciálnu ponuku karanténneho pobytu v Liptovskom Mikuláši.. Pobyty sa nerezervujú dopredu a preto aj Váš odchod je plne flexibilný. Dva dni pred Vami ani po Vás sa v apartmáne neubytuje nikto iný.

Váš príchod

Počkáme na Vás v rúšku za prísnych bezpečnostných opatrení. Procesy pripravujeme tak, aby boli jednoduché, pohodlné a hlavne bezpečné.

Budeme neslušní

Príchod vyriešime odovzdaním kľúčov pred budovou apartmánu, podávanie rúk ani bozky na líce nás nečakajú. Držíme sa základov ROR.

V apartmáne

Bude čakať pripravený a čistý priestor so všetkým čo budete počas 7-21 dní potrebovať. K dispozícii sú aj hygienické potreby na zvýšenie pocitu bezpečia.

Vzájomná dôvera

Aby sme vedeli poskytnúť maximálnu kvalitu služieb, budeme sa Vás pýtať aj na aktuálny stav a z dôvodu adekvátnej prípravy aj na Váš vek a trvalé bydlisko.

Ideálny Home Office

Prostredie je ako stvorené na prácu. K dispozícii je vysoko-rýchlostný internet. Pracovný stôl a najmä pobyt v priestrannej novostavbe, kde si pre dobrom priebehu Váš karanténny pobyt v Liptovskom Mikuláši užijete.

Požiadajte o termín nástupu

KARANTENNY POBYT LM

Odoslaním formulára som si vedomý (á), že spoločnosť Flexi Home, s.r.o. môže spracúvať moje osobné údaje, uvedené vo formulári, na účely vybavenia mojej požiadavky a pre prípadné uzavretie zmluvy. Oboznámil (a) som sa so svojimi právami v sekcii GDPR.

Aké apartmány sú k dispozícii ?

VOP | GDPR | REKLAMACNY PORIADOK

Hrdo podporované mentoringovou spoločnosťou Eggresh