flexi home
PRENAJÍMAJ, ALE...

Nechaj to na odborníkov

Poskytujeme komplexné služby pre vlastníkov apartmánov v Košiciach alebo Liptovskom Mikuláši. Cítite, že Váš apartmán má väčší potenciál zisku ako pri dlhodobom nájme?
PREČO?
Ako to funguje?
OČAKÁVANIA

BY STE MALI PRENAJÍMAŤ KRÁTKODOBO

  • Aj keď je to prekvapenie, avšak Váš apartmán sa zničí oveľa menej ako pri dlhodobom nájme. Hostia sú počas dňa prevažne mimo objektu a prioritne iba prespávajú. Trávia tak v apartmáne oveľa menej času.
  • Ak sa Váš apartmán nachádza v lukratívnej oblasti a máte radi flexibilitu, je to pre Vás omnoho výhodnejšie. Viete ho v prípade potreby využiť na svoje účely.
  • Zarobíte o niečo viac a nemusíte sa báť večného hľadania nájomníkov. Stačí, že nemáte stabilného nájomníka 20dní v roku a už ste v strate oproti očakávaným ziskom. To sa Vám v prípade krátkodobého nájmu nikdy nestane.

Máte na výber

  • Aký druh spolupráce zvolíme. Nehnuteľnosti sa od seba líšia nielen polohou, ale aj vybavením a možnosťami. Preto je nutné na tieto špecifiká prihliadať individuálne.
  • Náš projekt nie je o ničom inom ako o spájaní síl. Ak sa bude predaj centralizovať pod jednu značku, dokážeme vyvíjať spoločné marketingové a predajné aktivity, vďaka čomu spoločne ušetríme.
  • Tím ľudí, ktorí sa o značku starajú sú profesionáli na poli realít, financií a najmä rekreačného ubytovania. Ručíme Vám, že najlepšie možné výsledky dosiahneme iba spoločne.

Ani vysoké ani nízke

  • Nebolo by od nás korektné sľubovať Vám nedosiahnuteľné zisky, avšak výsledky ukazujú, že pri krátkodobom nájme ste schopní zarobiť približne o 16-22% viac a zároveň ušetriť na energiách približne 13%.

  • Čo však môžete na 100% očakávať, je náš profesionálny prístup a snaha vybudovať značku, na ktorej sa budeme spoločne podieľať a s hrdosťou prezentovať jej výsledky. Spolupráca by nemala byť iba o číslach, preto aj naše skúsenosti v oblasti realít možno napomôžu k lepšiemu zhodnoteniu v prípade budúceho predaja. Apartmán s dobrými číslami predsa predáte ľahšie.

  • Očakávajte, že poplatky za naše služby sú v skutočnosti šetrením Vášho času a energie.

Časté otázky

ZMLUVA

Na výber máme mandátnu zmluvu alebo nájomnú zmluvu. Výber je na Vás.

UPRATOVANIE

Zabezpečíme my a náš personál. K dispozícii máme celý tím ľudí na všetky úkony s tým spojené.

LEGISLATÍVA

Mestský rekreačný poplatok vyberáme za Vás a hlásenie podávame pravidelne spolu s pobytom cudzincov.

PLATÍTE NA ÚVOD

Pri podpise zmluvy na viac ako 1 rok za Vás zabezpečíme všetky počiatočné úkony zdarma. Patrí k tomu finančná analýza odhadovaných výsledkov, nafotenie a príprava profilov pod našou značkou.

ENERGIE

Poplatky za energie sú ako aj pri dlhodobom nájme v réžii majiteľa.

BEZPEČNOSŤ

Je dôležitý aspekt a preto od každého majiteľa vyžadujeme poistenie nehnuteľnosti ešte pred podpisom zmluvy.

VYUŽÍVANIE

Svoj apartmán viete využívať kedykoľvek podľa potreby vo vopred nahlásenom termíne, ktorý je práve k dispozícii.

POPLATKY

Spolupráca a jej poplatky sa líšia podľa programu, ktorý si zvolíte. Ponúkame garantovaný výnos, podiel na výsledkoch alebo spojenie dvoch programov.

Chcete vedieť Vaše možnosti?

POLOHA BYTU

VOP | GDPR | REKLAMACNY PORIADOK

Hrdo podporované mentoringovou spoločnosťou Eggresh

question-circle