KARANTÉNA V KOŠICIACH

Čaká Vás testovanie na COVID-19? Ubytujte sa komfortne v apartmánoch Flexi Home

Prichádzate zo zahraničia alebo chránite blízkych zo spoločnej domácnosti?

Čo môžete očakávať?

Aj počas doby neistoty a čakania na výsledky testov na COVID-19 je vhodné tráviť tento čas mimo svojej rodiny, ktorá je to najvzácnejšie. Pre tento účel sme vytvorili špeciálnu ponuku, kde bezpečne počkáte na správy ohľadom Vášho stavu. Pobyty sa nerezervujú dopredu a preto aj Váš odchod je plne flexibilný. Dva dni pred Vami ani po Vás sa v apartmáne neubytuje nikto iný.

Váš príchod

Počkáme na Vás v rúšku za prísnych bezpečnostných opatrení. Procesy pripravujeme tak, aby boli jednoduché, pohodlné a hlavne bezpečné.

Budeme neslušní

Príchod vyriešime odovzdaním kľúčov pred budovou apartmánu, podávanie rúk ani bozky na líce nás nečakajú. Držíme sa základov ROR.

V apartmáne

Bude čakať pripravený a čistý priestor so všetkým čo budete počas 5-14 dní potrebovať. K dispozícii sú aj hygienické potreby na zvýšenie pocitu bezpečia.

Prečo nie hotel?

V hoteloch miera čistoty určite nie je najlepšia. Neviete sa taktiež vyhnúť styku s inými hosťami a preto ohrozujete nielen seba, ale aj ostatných.

A čo nákupy?

Táto doplnková služba je k dispozícii raz za tri dni za doplatok. Nenecháme Vás umrieť od hladu. Stačí si to jednoducho a hlavne včasne odkomunikovať.

Požiadajte o termín nástupu

UTECENECKY POBYT

Odoslaním formulára som si vedomý (á), že spoločnosť Flexi Home, s.r.o. môže spracúvať moje osobné údaje, uvedené vo formulári, na účely vybavenia mojej požiadavky a pre prípadné uzavretie zmluvy. Oboznámil (a) som sa so svojimi právami v sekcii GDPR.

VOP | GDPR | REKLAMACNY PORIADOK

Hrdo podporované mentoringovou spoločnosťou Eggresh